21 Şubat 2014

Volkswagen Aracımın Sorununu Gidermiyor

Aracım, motorunun sarsıntılı çalışmasından dolayı 4 defa farklı zamanlarda Antalya Başaran ve Alvin servislerinde kaldı. Her aracın üretim bandının farklı olduğundan dolayı benim aracımda da olduğu gibi bazı Passatlarda bu sarsıntının olabileceğini öğrenmiş oldum. Aracımı böyle kullanmam tavsiye ediliyor.

Bu teknoloji çağında kamyonların, iş makinelerinin hatta traktörlerin bile ne kadar konforlu ve mükemmelleştiğini görüyoruz, izliyoruz. Herkesin soğuk motorla test yapmadan araç almamalarını tavsiye ediyorum. Müşteri hizmetlerinin müşterilerine konuyla ilgili daha önce bilgi verilmiştir diyerek nasıl bir çözüm ürettiğini de herkesin bilmesini isterim.

Emin 935 Okunma

Cevaplar

  • Emin 25 Şubat 2014

    Volkswagen giderilemeyen sorunlu aracımda oyalama taktiği uygulayarak garanti süresinin bitmesini mi bekliyor? .Benim aracımda da olan sarsıntılı çalışmayı isteyen herkese test ederek gösterebilirim . Bu şekilde aracım kullanmam istense de aracımı kullanmak istemiyorum.

  • Volkswagen Temsilcisi21 Şubat 2014

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. MEREY ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön