Volkswagen Aracımın Sorununu Gidermiyor

Emin M. |

Aracım, motorunun sarsıntılı çalışmasından dolayı 4 defa farklı zamanlarda Antalya Başaran ve Alvin servislerinde kaldı. Her aracın üretim bandının farklı olduğundan dolayı benim aracımda da olduğu gibi bazı Passatlarda bu sarsıntının olabileceğini öğrenmiş oldum. Aracımı böyle kullanmam tavsiye ediliyor.

Bu teknoloji çağında kamyonların, iş makinelerinin hatta traktörlerin bile ne kadar konforlu ve mükemmelleştiğini görüyoruz, izliyoruz. Herkesin soğuk motorla test yapmadan araç almamalarını tavsiye ediyorum. Müşteri hizmetlerinin müşterilerine konuyla ilgili daha önce bilgi verilmiştir diyerek nasıl bir çözüm ürettiğini de herkesin bilmesini isterim.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emin M.
  25 Şubat
  20:58

  Volkswagen giderilemeyen sorunlu aracımda oyalama taktiği uygulayarak garanti süresinin bitmesini mi bekliyor? .Benim aracımda da olan sarsıntılı çalışmayı isteyen herkese test ederek gösterebilirim . Bu şekilde aracım kullanmam istense de aracımı kullanmak istemiyorum.

 • 21 Şubat
  14:31

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. MEREY ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24