03 Aralık 2014

Volkswagen Aracımın Sol Ön Tarafından Ses Geliyor.

2013/11 ayda sıfır polo aldım. Araç'dan yaklaşık 6 ay sonra sol ön taraf dan kasislerde çukurlarda gacırtı sesi geliyor. Bu şikayetlerimden dolayı aracı 3 defa uzay oto ya götürmeme rağmen ses giderilemedi ve son gidişimde bir servis danışmanı bu sesin olabildiğini özellikle soğuk havalar da daha fazla olduğunu söyledi bende bu durumu şikayet olarak Volkswagen şikayet hattına bildirdim, şikayet kaydım üzerine beni arayan yetkili aracı başka bir servise götürmemi tavsiye etti.

Bende bunun üzerine doğuş Oto Maslak'a gittim ama problem olmadığını bu sese yapacak bir şeylerinin olmadığını belirttiler. Ayrıca kapı ve ön konsoldan da ses geliyor. Artık birileri sıkıntıma çare bulsun lütfen.

Ahmet 1.780 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 04 Aralık 2014

    Bugün vw doğuş dan aradılar. Aracımın kontrolünü özel bir ekip yapmış herhangi bir ses bulamamışlar, duyduğum sesin çalışma sesi olduğunu söylüyorlar. Soruyorum size ey yetkili kişiler madem ki duyduğum ses çalışma sesi neden sağ ön taraf da duymuyorum ben bu sesi !!!

  • Ahmet 03 Aralık 2014

    Sn. VW Diyalog yetkilileri Daha önce de aynı şikayeti tarafınıza bildirdim ve dün de bildirdim ancak hiç bir çözüme ulaşamadım. Sizlerden ricam daha duyarlı olup sorunlarımı çözmeniz

  • Volkswagen Temsilcisi03 Aralık 2014

    Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn. AHMET Bey ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön