Volkswagen Aracımın Şanzımanından Ses Geliyor!

Gamze A. |

2 adet Volkswagen marka golf aracım var. 1'sı 2 senelik araba bir diğeri ise 5 aylık araba. 2 aracımı da servise bıraktım şanzımandan gelen sesden dolayı, servis inceleme sonucunda şu açıklamayı yaptı bana. Araçtaki şanzıman dsg olduğu için kuru şanzıman dedi bu sesleri devir düşürürken ve devir yükselirken kasislerden geçerken yapar dedi. Madem araçlarınız bu sesleri kuru şanzımandan dolayı yapar diyorsunuz. Bu araçları satarken bizin adımız Volkswagen kaliteliyiz markayız diyorsunuz. Tüketiciye de satarken niye bilgilendirmiyorsunuz kuru şanzımanın böyle bir ses yapacağını.

Etiketler :

Şanzıman Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gamze A.
  22 Mayıs
  15:04

  merhaba: gelişmeler.

  2 adet golf marka aracımıda servise cagırdılar. arkadaşlar. tekrar test edileçekmiş bakalım ne olacak şansıman hatası olan sesi gidere bileçeklermi. halka açık biryer oldugundan herkez bilinclensin isterim. ihşallah adına yakışan nı yapar diyorum wosvagen. benim arabalarımın şansıman sıkıntısını çözmesi dileyiyle.

 • 22 Mayıs
  14:14

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. ATABEK ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 VW 24