Volkswagen Aracımın Şanzıman Arızası Garantiden Giderilmiyor!

Ali Osman A. |

Benim arabam 2011 model 1.6 Jetta. Arabayı aldıktan 1 yıl sonra p* marka tüp taktırdım. Aracım garanti kapsamındayken de bakımlarını hep Ankara Eskihisar Volkswagen servisinde yaptırdım. Tüp taktırdıktan bir süre sonra Volkswagen'in DSG şanzımanı kendini gösterdi ve 1. vitesden 2. vitese geçerken titretmeye başladı.

Arabamı Eskihisar'a götürdüğümde tüp taktırmışsınız garanti kapsamı dışında dediler, tüple DSG şanzımanın ne alakası var herşeyden önce kaldı ki sizin DSG şanzımanınıza zaten bir müdahaleye gerek yok. Bazı ülkelerde 10 yıl DSG'ye garanti vermek zorunda kalıyorsunuz neden Türkiye'de müşteri memnuniyeti yok.

Etiketler :

Şanzıman Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Osman A.
  14 Eylül
  17:20

  Görüldüğü gibi 1 ay geçmiş ve hala benimle iletişime geçilmesi zaten sonucunda bu şekilde olacağını biliyordum fakat umarım herkes VW müşteri ilgisini görüyordur.

 • Ali Osman A.
  20 Ağustos
  19:40

  Tahmin edildiği üzere hala iletişim yok burada sadece herkese aynı cevabı veren biri var. VW nin müşterilerle ilgili konulara alakasını buradanda anlayabiliriz tabii ki.

 • Ali Osman A.
  17 Ağustos
  18:49

  VW mi? Asla

 • Ali Osman A.
  16 Ağustos
  09:12

  14 Ağustos tarihinde bana cevap yazılmış konu ile ilgili çalışma yapmayacaklarından zaten eminim bu konuda sikayetvar.com okuyanlarını bilgilendiricem fakat irtibata bile geçilmedi.

 • 14 Ağustos
  15:48

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. Aydın ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24