23 Ocak 2014

Volkswagen Aracımın Koltuk Döşemesi Pamuklandı

Bir yaşındaki Tiguan aracımın arka koltuk kumaşında birden fazla bölgede pamuklaşma tüylenme oluştu. Yetkili servis bunun ürün değil kullanıcı kaynaklı olduğunu belirtti. Doğuş grubu ve Volkswagen Türkiye şikayetime geri dönüş dahi yapmazken, doğuş oto ise aşağıdaki sorularıma yanıt verememiştir:
1) 15000 km boyunca oturulmuş sürücü koltuğunda bir sorun yokken neden arka koltukta sorun var? (12000 km'yi ise gidip gelirken 'tek başıma yaptım).
2) Sadece yere koyduğum evrak çantam nasıl koltuğa zarar verdi?
3) Haftada sadece bir kaç saat arabaya binip arka koltuğa oturan dokuz yaşındaki bir kız çocuğunun kıyafetleri evdeki koltuklara zarar vermezken arabaya nasıl zarar verdi?

Nazif 4.537 Okunma

Cevaplar

  • Nazif 27 Ocak 2014

    aynı sorun aralık 2013'te satın alınan bir meslektaşımın aracında da meydana gelmiş, merak ediyorum doğuş otomotiv bununla ilgili ne diyecek.

  • Nazif 24 Ocak 2014

    vw diyalog halen sorularıma yanıt vermiş değil, bilgilendirme ile kastettikleri ''kumaştaki sorun kullanıcı kaynaklı'' demeleri

  • Volkswagen Temsilcisi23 Ocak 2014

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. SAĞLAM ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 VW 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön