Volkswagen Aracımın Kapısından ve Diferansiyelden Ses Geliyor.

Gökhan T. |

İlk olarak aracımın sol sürücü kapısından ses gelmeye başladı.Giresun Volkswagen Fatih bayisine götürdüm yapıldı dediler aracımı aldıktan sonra sesin kesilmediğini fark ettim tekrar götürdüm tekrar yapıldı denildi ve yine ses kesilmemişti. Bu şekilde 9. kez götürdüm sonra makastan gıcırtı sesi geliyordu onun içinde Giresun Volkswagen Fatih bayisine götürdüm yine yapıldığını söylediler.

Bu sefer diferansiyel 80 ile 100 km hızla giderken uğultu geliyor artık bir yerden yapıyorlar yaparken de yıkıyorlar. Şuanda bile aracım Giresun Volkswagen fatih bayisi de servise götürdüğüm belgelerim de elimde sizden gereğinin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Motor Kontrol Ünitesi Kapı/Cam Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan T.
  08 Mayıs
  14:35

  ben aracı aldım alalı sizin serviste şu kücücük sebebleri yapamadılar ve ben şu an madurum arac sıkıntılı olmasa benim ne işim var serviste ben başka bişey istemiyorum sadece gereken neyse onun yapılmasını istiyorum.

 • 08 Mayıs
  12:31

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. TANRIVERDİ ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla
  VW DİYALOG
  444 89 24