08 Mayıs 2014

Volkswagen Aracımın Kapısından ve Diferansiyelden Ses Geliyor.

İlk olarak aracımın sol sürücü kapısından ses gelmeye başladı.Giresun Volkswagen Fatih bayisine götürdüm yapıldı dediler aracımı aldıktan sonra sesin kesilmediğini fark ettim tekrar götürdüm tekrar yapıldı denildi ve yine ses kesilmemişti. Bu şekilde 9. kez götürdüm sonra makastan gıcırtı sesi geliyordu onun içinde Giresun Volkswagen Fatih bayisine götürdüm yine yapıldığını söylediler.

Bu sefer diferansiyel 80 ile 100 km hızla giderken uğultu geliyor artık bir yerden yapıyorlar yaparken de yıkıyorlar. Şuanda bile aracım Giresun Volkswagen fatih bayisi de servise götürdüğüm belgelerim de elimde sizden gereğinin yapılmasını istiyorum.

Gökhan 1.133 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan 08 Mayıs 2014

    ben aracı aldım alalı sizin serviste şu kücücük sebebleri yapamadılar ve ben şu an madurum arac sıkıntılı olmasa benim ne işim var serviste ben başka bişey istemiyorum sadece gereken neyse onun yapılmasını istiyorum.

  • Volkswagen Temsilcisi08 Mayıs 2014

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. TANRIVERDİ ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön