Volkswagen Aracımın Kapı İçi Çekme Kolu Kırıldı.

Hakan Ç. |

2013 Volkswagen Golf aracımın ön sol ve sağ kapı içi kapı çekme kolun alt kısımlarında bulunan krom kaplamanın bir tanesi kırılmış olup sol kapı da aynı bölgede çatlama meydana geldi. Servis fotoğraflarını çekip garantiye gönderdi. Sonrasında tarafıma bölgenin kullanıcı hatası olduğu darbe alma neticesinde kırılmış olduğu bu yüzden değişim yapılamayacağı söylendi.

Kapıyı açıp kapatırken elimiz kullanıyoruz ayağımı değil bahsedilen bölgeye nasıl bir darbe vurabilirsiniz anlamış değilim. Nasıl bir zihniyetle bu karar verilmiş anlamadım. Tutma kolunun en alt kısmına nasıl darbe uygulanabilir. Bir tanesi darbe sonucu diyelim değer kapının aynı noktadan çatlamasına ne dersiniz. O da darbe sonucu değil mi.

Etiketler :

Konsol ve İç Aksam Garanti Kapsam

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan Ç.
  12 Ocak
  16:46

  Bu konuyu belirtmemdeki amaç bahsi geçen konu ile alakalı yardım değildir. Arızalı bölyeyi orijinal parça ile değiştirdim çok az bir maliyet ile. Bu yazıyı herkes okusun Volkswagen nin nasıl bir zihniyet ile çalıştıklarını bilsinler istedim. Ben aracımı CC ile değiştirmeyi düşünmüştüm allah'tan böyle bir hata yapmamışım. Şu an Volvo s60 aldım Volkswagen den bir daha araç almakmı asla. Ne alırım ne de tavsiye ederim. Volkswagen diyalog, ta görev alan arkadaşları bu konunun dışında tuttuğumu belirtmek isterim.

 • 12 Ocak
  12:25

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. ÇEBE ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24