09 Haziran 2014

Volkswagen Aracımın Kapı Fitili Deforme Oldu.

2 ay önce sıfır aldığım aracımda, sağ arka kapı fitilinde resimde ekli deformasyon oldu. Nasıl olduğunu tam bilmemekle beraber, güneş yanığı gibi durmakta. Dem Oto Manisa servisine garantili aracımı götürmemle birlikte aldığım cevap şoke edici oldu. Dış etkenler. Aracımın dış etkenlere karşı garantisi yokmuş. Tabiki vuruk, çizik gibi durumlarda garantiye girmesini beklemiyor insan ama, durduk yerde deforme olan bir parçayı da garanti kapsamına alırlar diye düşünüyordum.

Servis yetkilisi önce ruhsatı aldı, bir bakalım bu parçanın fiyatı nedir dedi. Kauçuktan yapılma basit bir parçanın 250 TL olduğunu öğrendikten sonra işi direk yokuşa sürdü. Volkswagen'e yakışmadı.

Melih 1.810 Okunma

Cevaplar

  • Melih 12 Haziran 2014

    Herhangi bir çözüm önerisi sunulmadı. Parasını verin yapalım dediler. Garanti kapsamı dışında tutuldu. İstedikleri hatayı garanti kapsamı dışında tutma yetkisine sahip oldukları için, tamamen keyfi hareket edebiliyorlar. DEMOTO dan uzak durulması gerekir. Tecrübeyle sabittir.

  • Melih 11 Haziran 2014

    Arayan servis yetkilisi, nedeni tam olarak bilemeyeceklerini ama sorunun kendilerinden kaynaklanmadığının kesin olduğunu söyledi. Sorunun neden olduğunu bile bilmezken ve sorunu giderme konusunda çaba göstermezken, neden telefonla aranıp şuçu kabullendirmek istediklerini anlamadım. WV DEMOTO kötü bir servis. Aracım 2 yıl garantili (sözde). Böyle bir olay yaşadıktan sonra, servise bir ton para verip neden bakımını serviste yaptırayım ki? Nasıl olsa bir problem olduğu zaman bana verecekleri cevap ya DIŞ ETKENLER, yada KULLANICI HATASI olacak. Gider dışarda bakımını işin ehli bir ustada yaptırırım. Nasıl olsa garanti kapsamı diye birşey pratikte yok. Sadece satın alırken sözde var. Kıssadan hisse servise gidip paranızı, zamanınızı ve sinirlerinizi boşa harcamayın. WV iyi araç üretiyor, sağlam ve güvenilir ancak böyle servisler yüzünden müşteri kaybediyor. Kaybetmeye de mahkum. Umarım başkaları araçları ile ilgili sorun yaşamaz çünkü DEMOTO Manisa servis cebinizdeki parayla orantılı olarak size hizmet sunuyor.

  • Volkswagen Temsilcisi09 Haziran 2014

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. SÖNMEZ ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön