Volkswagen Aracımın Jant Kapağı Düşmüş!

Selahattin A. |

Aracı aldıktan 2 gün sonra aracımın jant kapağı yolda giderken düşmüş. Yetkili servisle yüz yüze görüştüğümde çok fazla kaba davrandılar. Yetkililerin umursamaz tavırları ile karşılaştım. Benim aracımın garantisi olmasına rağmen benden 79.00 TL + KDV talep ettiler. Ben böyle ilgisizlik ile daha önce karşılaşmadım. Müşteri hizmetleri ile konuştuğumda ise çukura girmişsinizdir dediler. Türkiye'de çukur olmayan yol var sanki. Madem düşme ihtimali var ona göre önlem alsınlar. 50.000 TL'lik araç aldık karşılaştığımız duruma bakın.

Etiketler :

Lastik

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selahattin A.
  15 Temmuz
  11:05

  HİÇBİR ŞEKİLDE HİZMET VERILMIYOR ARACI SATANA KADAR HERŞEY. HAL VE HAREKETLERI İNSANI CİLEDEN CIKARIYOR

 • Selahattin A.
  11 Temmuz
  13:07

  EVET BILGI VERILMİŞ VERİLMİŞ BİLGİYE BAKIN ARABA ILE YOL GITMEYECEKSIN ÇÜNKÜ JANT KAPAĞI O KADAR BASIT Bİ ŞEKILDE TAKILMIŞKI DÜŞEBİLECEK Bİ POZİSYONDA YANI ARABAYI ALDIK SÜS DIYE KAPIDA YATSIN DIYE HERHALDE ..ILGI ALAKA YOK VERDİKLERİ CEVAPTAN DA BELLİ HERŞEY ARABAYI SATANA KADARMIŞ BU KADAR BÜYÜK Bİ FİRMANIN BU ŞEKILDE DAVRANMASI BÜYÜK Bİ HAYAL KIRIKLIĞI ŞU SAATTEN SONRA VOLKSWAGEN ARACI ÖNERIRMISIN ÖNERMEM KESINLIKLE MÜŞTERİ İLE DIYALOG COK BASIT..

  KONUYLA ILGILENEN KIMSE YOK..ÇÖZÜM BULMAK YERINE SADECE GEÇİSTİRİCİ CEVAPLAR ... SORUN 79 TL VERMEK DEĞİL 50.000 VEREN GIDER 79 TL DAHA VERIR ALIR.

  BU KADAR BASIT Bİ ŞEKILDE DÜŞEBILMESI DÜŞÜYORSA BUNUN ÖNLEMI NEDEN ALINMIYOR HADI ALMIYORSUNUZ MADEM BIZ ESÖYLEYIN BIZ ALALIM BU KADAR MI ZOR YA BU KADAR MI MÜŞTERİ MEMNUNIYETI YOK BU FIRMADA ILK DEFA KARŞILAŞIYORUM BÖYLE BI DURUMLA UMARIM Bİ DÖNÜŞ YAPILIR..

 • 11 Temmuz
  12:51

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. ARSLANCA ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24