Volkswagen Aracımın Gösterge Paneli Toz Alıyor.

Ümit K. |

2011, VW Passat aracımın gösterge panelindeki dijital ekranda tozlanma söz konusu, ayrıca ekranda bazı ölü noktalar var, aydınlanmıyor, en çok 1 rakamını yazarken belli oluyor. MEZ Otomotiv' e durumu gösterdim, 150 TL ye temizleyebiliriz dediler. Bu gösterge paneli, her tarafının tamamen kapalı olması gereken yekpare bir parça, içerisine toz alması üretim hatalı ve ayıplı mal olduğunu gösterir, kullanıcının, bu sorunun oluşmasında bir dahli olamaz.

Şikayetimi Doğuş Oto ya da bildirdim, Mez'in verdiği cevabı verdiler, toz alabilirmiş, almayacağını taahhüt etmiyorlarmış, aracı kullandığım sürece acaba kaç kez daha temizletmem gerekecek? Ekrandaki ölü noktalar için de bir şey demiyorlar.

Etiketler :

Gösterge Paneli Yetkili Servis Ücretlendirme Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ümit K.
  13 Mart
  20:12

  Böyle yuvarlak cümlelerin bir anlamı yok, bana şunu söyleyin, hangi aralıklarla, kaç kez daha bu gösterge panelini temizletmem gerekecek, neden böyle bir saçmalığa mecbur bırakılıyorum, bu sonuca ulaşmadaki benim hatam nedir ? bunların cevabını verin bana. Bu işin peşini bırakmayacağım ve paşa paşa araca yenisini takacaksınız.

 • 13 Mart
  17:57

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. K. ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24