13 Mart 2014

Volkswagen Aracımın Gösterge Paneli Toz Alıyor.

2011, VW Passat aracımın gösterge panelindeki dijital ekranda tozlanma söz konusu, ayrıca ekranda bazı ölü noktalar var, aydınlanmıyor, en çok 1 rakamını yazarken belli oluyor. MEZ Otomotiv' e durumu gösterdim, 150 TL ye temizleyebiliriz dediler. Bu gösterge paneli, her tarafının tamamen kapalı olması gereken yekpare bir parça, içerisine toz alması üretim hatalı ve ayıplı mal olduğunu gösterir, kullanıcının, bu sorunun oluşmasında bir dahli olamaz.

Şikayetimi Doğuş Oto ya da bildirdim, Mez'in verdiği cevabı verdiler, toz alabilirmiş, almayacağını taahhüt etmiyorlarmış, aracı kullandığım sürece acaba kaç kez daha temizletmem gerekecek? Ekrandaki ölü noktalar için de bir şey demiyorlar.

Ümit 2.002 Okunma

Cevaplar

  • Ümit 13 Mart 2014

    Böyle yuvarlak cümlelerin bir anlamı yok, bana şunu söyleyin, hangi aralıklarla, kaç kez daha bu gösterge panelini temizletmem gerekecek, neden böyle bir saçmalığa mecbur bırakılıyorum, bu sonuca ulaşmadaki benim hatam nedir ? bunların cevabını verin bana. Bu işin peşini bırakmayacağım ve paşa paşa araca yenisini takacaksınız.

  • Volkswagen Temsilcisi13 Mart 2014

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. K. ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön