Volkswagen Aracımın Garanti Kapsamı

Ömer U. |

Aracımın ön farlarında yağışlı havalarda meydana gelen buğu ve içeriye toz alma problemiyle ilgili önce Uşak Batı Otomotiv servisine daha sonra Doğuş Otomotiv'e başvuru yapıp aracımın farlarının garanti kapsamından değişimini talep ettim.

Daha önce değişim yapılan araçlar hakkında örnek gönderdim. Ancak dedikleri hava şartlarına bağlı olarak gelişen bir olaymış. Teknik şartlar bakımından değişimi gerektirecek bir durum yokmuş. Hava şartlarına bağlı olan bir olayın Volkswagen marka bütün araçlarda olması gerekmez mi? Aracımın farlarını inatla değiştirmek istemiyorlar.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer U.
  05 Mart
  13:36

  Firmanın bana verdiği bilgi tatmin etmediği için buraya müracaat etme gereği duydum zaten şimdi verdikleri cevap da ne kadar ciddiyetsiz iş yaptıklarının kanıtıdır. Başvuruma yazılı cevap istiyorum diyorum onu bile göndermek istemiyorlar. Aynı sorundan dolayı değişim yapılmış diyorum örnek veriyorum hala kabul etmiyorlar.

 • 05 Mart
  11:58

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. ULUYOL ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24