05 Mart 2014

Volkswagen Aracımın Garanti Kapsamı

Aracımın ön farlarında yağışlı havalarda meydana gelen buğu ve içeriye toz alma problemiyle ilgili önce Uşak Batı Otomotiv servisine daha sonra Doğuş Otomotiv'e başvuru yapıp aracımın farlarının garanti kapsamından değişimini talep ettim.

Daha önce değişim yapılan araçlar hakkında örnek gönderdim. Ancak dedikleri hava şartlarına bağlı olarak gelişen bir olaymış. Teknik şartlar bakımından değişimi gerektirecek bir durum yokmuş. Hava şartlarına bağlı olan bir olayın Volkswagen marka bütün araçlarda olması gerekmez mi? Aracımın farlarını inatla değiştirmek istemiyorlar.

Ömer 363 Okunma

Cevaplar

  • Ömer 05 Mart 2014

    Firmanın bana verdiği bilgi tatmin etmediği için buraya müracaat etme gereği duydum zaten şimdi verdikleri cevap da ne kadar ciddiyetsiz iş yaptıklarının kanıtıdır. Başvuruma yazılı cevap istiyorum diyorum onu bile göndermek istemiyorlar. Aynı sorundan dolayı değişim yapılmış diyorum örnek veriyorum hala kabul etmiyorlar.

  • Volkswagen Temsilcisi05 Mart 2014

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. ULUYOL ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön