Volkswagen Aracımın DSG Şanzımanı Arızalı.

Barış Başar A. |

7 ileri DSg şanzıman Volkswagen golf aracımda kalkışlarda titreme sorunu var. Bu sorun Dsg şanzımanın kronik sorunu ve gizli kusur olduğuna dair pek çok mahkeme kararı var ve internette bu dertten muzdarip yüzlerce insan mevcut. Google'da aratınca bile bir ton şikayet çıkıyor. Firma bu kusurunu örtmek için iyi niyet garantisi adı altında sorunu gideriyor.

Tabi 20-30 bin km sonra sorun tekrarlıyor. Bu durumu yetkili servis bile kabul ediyor. Çinde 380000 araç toplatılmış bu yüzden. İnternette haberleri mevcut. Ancak Doğuş oto benim aracıma iyi niyet garantisi uygulamadı. Sadece hasarın yüzde atmışını karşılayacaklarını söylediler. Dava açmaya hazırlanıyorum. Bir daha Volkswagen grubunun önünden geçmem.

Etiketler :

Şanzıman Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Barış Başar A.
  25 Nisan
  14:18

  Evet vw firması hatasını düzeltmektense burada kopyala yapıştır yaparak herkese aynı standart cevapları veriyor. Sorunum çözülmedi. Vw hatalı ürettiği bu teknolojiyi insanlara satmaya devam ediyor. Çinde insanlar bize göre çok daha iyi hak arıyorlar sanırım.

 • 25 Nisan
  11:21

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. AKYURT ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24