Volkswagen Aracımın DSG Şanzıman Sorunları Bitmek Bilmiyor.

İbrahim A. |

2013 Volkswagen Jetta 1.6 TDI DSG aracımda kalkışta titreme ve alttan gelen sesleri normal diyerek geri gönderiyorlar. Kavramam değişti ancak titreme geçmedi. Kavrama değişimine neden olan titremeye şimdi normal deniyor. Şıkırtı seslerinin hala bir çözümü bulunmadı. Bulunmadığı gibi en azından garanti süresini uzatma tenezzülünde bile bulunulmuyor.

Bazen ayağımı gazdan çekince lak lak lak şeklinde iki metal tencere kapağını birbirine vurur gibi çok rahatsız edici bir ses geliyor. Turbo'dan geldiğini ve normal olduğunu söylediler. Ancak bu ses kabul edilebilirlik sınırının çok üstünde.

Etiketler :

Şanzıman

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim A.
  15 Haziran
  01:28

  Şahsen vw ve doğuş otoya diyeceğim birşey kalmadı. Herşeye normal diyerek müşteriyi geri çevirmek alışkanlık haline gelmiş. Bu kadar şikayet varken elinizi vicdanıza koyup en azından garanti süresini bile uzatmıyorsunuz. Dünyanın birçok yerinde garanti süresi uzatıldı.İnsanlar garanti bitince ne yapacağız diye kara kara düşünüyorlar.Satarken bu sorunlarla ilgili neden bilgilendirilmiyor? Ayıptır, yazıktır. Elbet gün olur devran döner...

 • 14 Haziran
  12:01

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. AKCA ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla
  VW DİYALOG
  444 VW 24