Volkswagen Aracımın DSG Şanzıman Arızası Var!

Bora K. |

Doğuş Oto Ankara servisine 2011 model aracımı DSG şanzıman sorunu için götürdüğümüzde garanti kapsamında muayenelerin yetkili serviste yapılmaması sebebiyle aracın garanti kapsamında olamayacağı ve bu Dsg şanzıman arızasının fiyatının 5-6 bin TL civarına çıkacağı söylendi.

Eğer yetkili serviste muayeneleri yapılsaymış iyi niyet kapsamında bu şanzıman arızasına indirim yapabilirlermiş. Aynı tarihte bir adet golf bir adet Volkswagen Jetta olmak üzere 2 araç aldığımız Doğuş oto bu konuda müşterilerini hem markadan soğutuyor hem de markanın kalitesi hakkında şüphe uyandırıyor. Biz kaliteli alman markası diye aldığımız 2011 model araç 2 sene sonra dökülür hale geldi. Satış sonrası böyle bir tavırda cabası.

Etiketler :

Şanzıman

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bora K.
  19 Aralık
  17:16

  Firma ellerinden birşey gelmeyeceğini belirterek garanti şartlarının arkasına sığınmıştır.Garanti şartları 2 yıllık bir süre olup 3.yılda otomatik şanzımanı dökülen bir aracı volkswagen üvey evladı gibi davranmıştır. Özür dileyip otomatik şanzıman problemi olan araçlarını geri çağırma ahlakından yoksun bir markadır.Umarım bilinçli tüketiciler yeni alacakları araçlarda firmanın gizlediği bu sorununu görerek hareket ederler. Artık Volkswagen sağlam ve güvenilir bir marka olma özelliğini kaybetmeye başlamıştır.

 • 16 Aralık
  15:49

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. Kuyrukçu ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır.  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  0212 335 04 44