02 Aralık 2013

Volkswagen Aracımın Direksiyonu Garanti Kapsamında Değiştirilmiyor!

Ankara, Doğuş Oto Balgat şubesinde, henüz 18 aylık garanti süresi dolmamış Wolkswagen Polo aracımı 30.000 KM bakıma götürdüm. Araç, henüz 1, 5 yıllık olmasına rağmen, deri kaplı direksiyon simidinin bir bölümünde soyulma başladı. Soyulma, herhangi bir darbe, yaralama veya çiziğe bağlı olarak gelişmedi. Şikayetimi bildirdim, anacak aracın geçen bu süre içerisinde aşırı kullanılmış olduğu gerekçesi ile direksiyon simidi değiştirilmedi. Gerekçe, çok komik geldi bana.

Garanti süresi zamana mı bağlı kullanıma mı? Eğer buradan da bir sonuç alamazsam, şikayetimi Almanya Wolkswagen'e ileteceğim. Onların bu konuda daha duyarlı olacağını düşünüyorum.

Sezer 864 Okunma

Cevaplar

  • Sezer 05 Aralık 2013

    Daha önceki görüşmelerde belirtilen gerekçelerle ( sorunun dış etkenlere bağlı olarak ortaya çıkmış olması ihtimali ile) Malesef sorunum giderilmedi. Haklarımı yasal yollardan aramaya devam edeceğim.

  • Volkswagen Temsilcisi02 Aralık 2013

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. KARAKAYA ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön