17 Aralık 2013

Volkswagen Aracımın Direksiyonu Arızalı!

20.02.2013 tarihinde Volkswagen CC marka aracımı rekor bayisinden satın aldm. Aracımın direksiyonundan uğultu sesi geldiğinden dolayı Doğuş Maslak'a aracımı götürdüm ve direksiyon kutusunun değişmesi gerektiği söylendi ve değişti. Şuan aracımın direksiyonu sert. Sert olduğunu söylediğimde ise Volksawgen iyileştirmede bulunmuş olabilir deniliyor.

Hangi parçayı taktıklarından bile haberleri yok. Ben aracı aldığımda sağlam bir direksiyonu vardı şuan Maslak Doğuş çalışanları tarafından aracmın direksiyonu sert ve kullanım keyfimi elimden aldılar. Volkswagen konuyla ilgilenmezse hakkımı hukuki yollardan arıyacağım. Bu işin peşini bırakmayacağım.

Akın 500 Okunma

Cevaplar

  • Akın 18 Aralık 2013

    birazcık insaflı olmanızı rica ediyorum.arkadaşımın 2012 model aynı kasa vw cc aracı var.ona binip kıyaslama yaptığımda bariz bir şekilde sert olduğunu anlayabiliyorum.şimdi servise gittiğimde ise normal biraz sert ama vw iyileştirmede bulunmuştur deniliyor.ben söktüğünüz parçayı tekrar takmanızı talep ediyorum.ben araçla test sürüşü yaptığımda bana ne sunulduysa ben onu kabul ettim.şuanki hali ozaman olsaydı ben bu aracı almazdım.şimdi ne yapmalıyım aracımı satıp 2012 veya 2013 ocakta üretilmiş bir cc'mi almalıyım problemimin çözülmesi için.ayrıca vw mez çalışanı nerde yaptırdıysan götür orası baksın dedi bana.yorum sizin arkadaşlar...

  • Akın 18 Aralık 2013

    ben bilgilendirilmedim.ayrıca beni bilgilendirmeniz benim direksiyonumun sert olduğu gerçeğini ve aracımın bozulduğu gerçeğini değiştirmiyor.servis çalışanları gerçekten çok ilgisiz ve bilgisiz.aracımda elektroservo direksiyon var servis çalışanı bana bu arabada servo direksiyon yok ondan serttir dedi.muhattap bulamıyorum vw'de.servise gidiyorum müdahalede bulunmuyor kimse normal deniliyor normal değil.artık ücreti neyse verip yaptırmak istediğimi söyleyeceğim belki ozaman ilgilenirler.napabilirim garantisi devam eden aracımı yaptıramıyorum.şimdi yaptıkları gibi geçiştirmekten başka yaptıkları hiçbirşey yok bu firmanın.

  • Volkswagen Temsilcisi17 Aralık 2013

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. KURT ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 VW 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön