26 Temmuz 2013

Volkswagen Aracımın Direksiyon Soyulması Garantiden Onarılmıyor!

Garantili Volkswagen Jetta 2012 model aracımın direksiyon simidindeki renk solmasından dolayı Volkswagen Mardin yetkili servisine başvurumu yaptım. Ancak daha konuyu söyler söylemez değişimin yapılmayacağını belirttiler. Daha önce kullanmış olduğum araçlarında aynı şekilde direksiyon simidinin soyulduğunu ve değişimi hiçbir sorgu sual etmeden yaptıklarını söyledim. Ordaki yetkililerin bana verdiği cevap aynen şudur. Onlar kalitesiz malzeme kullandıklarını bildikleri için değişim yapıyorlar. Aynı şekilde kendi kaliteli olduğunu belirttikleri direksiyon simidim de soyulmuş ve değişim yapmayacaklarını belirttiler. Volkswagen yetkili servisinden şikayetçiyim.

Abdullah 565 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah 23 Ağustos 2013

    evet bilgi vermekten başka bir şey yapmadınız zaten 50.000,00 tl ye araba al ve 1 senede direksiyon soyulsun ve garanti değiştirmesin. bir dahaki aracım kesinlikle Volkswagen marka olmayacak ve hiç kimseye tavsiye etmeyeceğim gibi bu yaptıklarınızı da anlatacam.

  • Volkswagen Temsilcisi26 Temmuz 2013

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. A. ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön