Volkswagen Aracımın Direksiyon Simidi Soyuldu!

Erdal T. |

2012 Mart Ayında Bodrum Lena'dan Sıfır Volkswagen Tiguan aldım ve aracı alırken 2 yılda extra full garanti satın alarak aracın garantisini 4 yıla uzattım. Aracı eşim kullanıyor. Aracın 4 ay sonra direksiyon simidin de farklı bölgelerde soyulmalar meydana geldi. Aracı Lena'ya götürdüğümde baktılar ve garanti bunu kapsamıyor, çünkü kullanıcı hatası dediler. Nasıl olabilir dediğimde de kullanıcının elinin terlemesinden, veya kullandığı el kreminden meydana gelebileceğini söylediler.

İnanamadım önce şaka filan yapıyorlar sandım, ama maalesef verdikleri cevap bu şekildeydi. Bende buna karşılık yasal yollara başvuracağımı kendilerine ilettim. Canları neyi garantiye almak istiyorsa onu alıyorlar maalesef.

Etiketler :

Direksiyon Yetkili Servis Ücretlendirme Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdal T.
  03 Ağustos
  22:17

  Bir daha asla almam ve kimseye tavsiye etmem.

 • Erdal T.
  02 Ağustos
  12:54

  Ben Bugüne kadar Wolksvagen (Doğuş Oto) dan 2003-2013 yılları arasında 8 adet farklı araç satın aldım bunların yanında BMW, AUDI marka arçlarımda oldu, şu anda da BMW 5.20 D kullanıyorum ama hiç birinde aracın direksiyon simidi soyulmadı, o zaman ellerim terlemiyormuydu acaba, şaka gibi. Doğuş otonun müşteri hizmetlerinden aradılar ve dedilerki biz direksiyon simidi ile ilgili hiç bir garanti vermiyoruz. Bende kendilerine bundan sonra Doğuş Otonun sattığı hiçbir aracı satın almayacağımı, ve çevremdeki dostlarıma ve tanıdığım araç alıcak herkese bu kötü tecrübemi anlatacağımı bildirdim. Araçları satarken ilave garantide satıyorlar, acaba bu garantilerde neyi kapsıyor çok merak ediyorum. Hep kullanıcılar hatalı zaten, nasıl oluyorsa.
  Saygılarımla,

 • 31 Temmuz
  16:32

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. TATLICI ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 VW 24