Volkswagen Aracımın Direksiyon Kutusu Arızalı!

Akın K. |

2013 model Volkswagen Rekor bayinden satın aldığımız cc marka aracımın 0 km'deyken direksiyonundan ses geliyordu. 5000 km'de Doğuş maslak servisine götürdük ve direksiyon kutusunun arızalı olduğu ve değişmesi gerektiği söylendi ve değiştirildi.

Aracı teslim aldığımda aşırı sert bir direksiyonla karşılaştım ve ertesi gün tekrar götürdüm. Beni haklı buldular ve tekrar yeni bir direksiyon kutusu taktılar o da aynı. Aracımdan soğudum. Kamyon topuzu taktım ve şuan öyle kullanıyorum. 90.000 TL değerindeki arabamı kamyon topuzuyla kullanıyorum. Servisin şuanki bahanesi yeni üretilen direksiyon kutuları bu şekildeymiş. Ben aracı test sürüşü yaptığımda bu şekilde değildi. Ben bu şekilde olsaydı zaten almazdım.

Etiketler :

Direksiyon Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Akın K.
  17 Aralık
  18:04

  problemim halen devam ediyor.aracımı servise götürüyorum fakat servisteki çalışanlara derdimi anlatamıyorum.beni geçiştiriyorlar.aracı 3 kişi kullanıyoruz 3 kişide aynı görüşte.aracın direksiyonu sert.yeni parça takılmıştır deniliyor.ben yeni bir parça istemedim bana neden sorulmuyor aracıma işlem yapılırken.napmalıyım aracımı satıp aynı tarıhte üretilen başka bir arac mı satın almalıyım.bana bunun hesabını kım verecek.servis çalışanları aracımda electroservo direksiyon olduğunu bilmiyorlar bu nasıl iş.sağlığıma zarar sinirden uyuyamıyorum geceleri.artık mahkemeye vermeyi düşünüyorum.0 km aracımın arızalı olması yetmiyormuş gibi birde başka bir parça takarak beni mağdur etmeniz hiç hoş değil.umarım bir an önce problemimle ilgilenirsiniz...

 • 30 Ağustos
  14:53

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. KURT ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24