Volkswagen Aracımın Direksiyon Hidroliği Boşaldı!

İsa Eren A. |

Arabam 3 ay önce Erkur otomotiv (Düzce) bayisinden sıfır alınmış olup keyifle sürülerek 8000 km'ye getirilmiş durumdadır. Fakat hiç bir hasar, kaza, görmemiş arabam 50 km hızla giderken birden direksiyonunu kitledi. Hemen durdurup baktığımda hidrolik yağının boşaldığını gördüm. 7/24 servis geldi, başına ilk defa böyle birşey geldiğini, kaza haricinde böyle bir olay yaşanamayacağını, kontroller sonrasında da hidrolik yağ pompasının çıktığını söyledi. Hızım fazla olduğunda ve virajlı bir yolda bu olayı yaşadığımı hayal bile edemiyorum. Sıfır araba almamın mantığını, bu tür sıkıntıları yaşamamak üzerine kurmuşken Volkswagen beni çok üzdü.

Etiketler :

Direksiyon

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsa Eren A.
  23 Ağustos
  15:05

  Fabrikasyon hatasından kaynaklı bu sorunun, yeni bir araba satın almaktan başka çözümü bulunmamaktadır. Bu şikayet şartlarında böyle bir çözüme ulaşamayacağımı bildiğimden, araba alırken VW markasını tercih etmeyeceğimi bildirmek isterim. Üzgünüm.

 • 20 Ağustos
  13:25

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. Akbıyık ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 VW 24