20 Ağustos 2013

Volkswagen Aracımın Direksiyon Hidroliği Boşaldı!

Arabam 3 ay önce Erkur otomotiv (Düzce) bayisinden sıfır alınmış olup keyifle sürülerek 8000 km'ye getirilmiş durumdadır. Fakat hiç bir hasar, kaza, görmemiş arabam 50 km hızla giderken birden direksiyonunu kitledi. Hemen durdurup baktığımda hidrolik yağının boşaldığını gördüm. 7/24 servis geldi, başına ilk defa böyle birşey geldiğini, kaza haricinde böyle bir olay yaşanamayacağını, kontroller sonrasında da hidrolik yağ pompasının çıktığını söyledi. Hızım fazla olduğunda ve virajlı bir yolda bu olayı yaşadığımı hayal bile edemiyorum. Sıfır araba almamın mantığını, bu tür sıkıntıları yaşamamak üzerine kurmuşken Volkswagen beni çok üzdü.

İsa 913 Okunma

Cevaplar

  • İsa 23 Ağustos 2013

    Fabrikasyon hatasından kaynaklı bu sorunun, yeni bir araba satın almaktan başka çözümü bulunmamaktadır. Bu şikayet şartlarında böyle bir çözüme ulaşamayacağımı bildiğimden, araba alırken VW markasını tercih etmeyeceğimi bildirmek isterim. Üzgünüm.

  • Volkswagen Temsilcisi20 Ağustos 2013

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. Akbıyık ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 VW 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön