05 Haziran 2014

Volkswagen Aracımın Devirdaim Pompası Arızalı.

2012 model 55 000 KM'deki Volkswagen Jetta 1.2 tsi comfortline markalı aracımın tüm bakımlarını Vosmer Gaziemirde yaptırdım. 3.03.2014 pazar günü yolda bıraktı. Araçta buji kablolarının ve devirdaim pompasının arızalandığı ve değişeceği söylendi ve 2 yıl olan garantisinin bir buçuk ay önce bittiği ve garantisi bittiği için iyi niyet çerçevesinde % 50 garantiye sokulduğu söylenerek 450 TL ücret alındı.

Hemde bu arızaların kullanıcı hatasından kaynaklanamayacağı ancak tamamen garanti kapsamında değişirse emsal olacağı ve Ticari olarak sorun olacağı söylenerek tarafımdan ücret alındı. Doğuş Oto'ya ve Almanya'ya mail attım aynı cevap. Koca Volkswagen daha 2 yıllık arabandan bu paraları istiyor.

Agah 5.797 Okunma

Cevaplar

  • Agah 05 Haziran 2014

    standart/otomatik cevap olmuş bu bana ulaşan herhangi bir bilgi yada cevap olmadı yalan söylemeyin !!! şikayetimde de belirtiğim gibi "o tarihte DOĞUŞ OTOya ve Almanyaya mail attım ve garanti kapsamında değişirse emsal olacağı ve TİCARİ OLARAK SORUN olacağı söylenerek tarafımdan ücret almak zorunda oldukları" söylendi. daha 2 yıllık otomobilde "kullananıcı hatası olmadığı kendilerince de itiraf edilen" bir arıza için sadece garantisi "1 ay önce doldu efendim" denilerek ücret alınması helede koca volkswagen! 50 000 tl lik araba bu bakkaldan şekermi alıyoruz!

  • Volkswagen Temsilcisi05 Haziran 2014

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. ÖKTEM ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön