Volkswagen Aracımın Debriyaj Balatası Yandı

Zafer G. |

Aracım 2012 model Jetta. Daha 11.000 Km'de. Sadece pazar günleri kullanırım. 28 yıllık profesyonel sürücüyüm. Yokuşta kalkış yaparken debriyaj balatası yandı. Hiçbir işlem yapmadan kullanıcı hatası olduğunu beyan ettiler. Doğuş Oto'nun iletişim formunu doldurup gönderdim. Kısa süre sonra dönüş yaptılar.

Kesinlikle zorlamadığımı en değerli varlığımın üzerine yemin ederek anlattım. Hayatım boyunca çok aracım oldu. Yeni yada ikinci el hiçbirinde böyle birşey yaşamadığımı sahip olduğum araçların içerisinde en değerlisinin bu araç olduğunu ve son derece sakin araç kullandığımı söyledim. Cevap olarak; Size bir Jest yapalım masrafın 400 TL'sini karşılayalım dediler.

Etiketler :

Disk/Kampana Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zafer G.
  24 Şubat
  16:21

  Allah a havale ediyorum.

 • Zafer G.
  21 Şubat
  15:26

  Mez yetkili servise gittiğim gün arkamda duran beyefendi yanımıza yaklaştı ve aynı dert bendede var ilgilenirmisiniz dedi.Doğuş oto ısrarla bizde hata mümkün değil diyor.Koklayarak kanaat oluşturan servis ilk defa gördüm.Bukadar önyargı doğrumudur yorum sizin.Araca ödediğim parayıda,tamiratına ödeyeceğim parayıda helal etmiyorum.

 • 21 Şubat
  14:39

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. GÖKSU ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24