11 Temmuz 2013

Volkswagen Aracımın Benzin Deposu Delindi!

Çorlu çalışkanlardan aldığım 2013 model 59 ** *** plakalı aracımın deposu delindi nasıl delindi bilinmiyor. Garanti kapsamına girmiyormuş. Kaskodan ödeme yapılmasını söylüyorlar. 6 aylık araç hiçbir darbe almadan kaza yapmadan şehir merkezinde nasıl deliniyor anlamadım. Kullanım hatasıymış ben kabul etmiyorum. Yetkililerin vicdanlı davranmalarını garanti kapsamına almalarını istiyorum. Sağlam güvenilir dünya markası diye aldık kaza yapmadan depo deliniyor birde kaza yapsak ne olur acaba.

Sevil 616 Okunma

Cevaplar

  • Sevil 15 Temmuz 2013

    Sağ olsunlar çalışanlar ilgilendi. Benim kızgınlığım. çalışanların ilgisi değil kaza yapmadan depo nasıl deliniyor ve kullanıcı hatası olarak tanımlanıyor. Borca girip kredi çekip sıfır araç alıyoruz 6 ay sonra depo deliniyor ve kullanıcı hatası deniliyor.

  • Sevil 15 Temmuz 2013

    Çalışanlar ilgileniyor fakat benim sorunum çözülmedi garanti kapsamına alınmadı. Ben kesinlikle kullanıcı hatası olduğunu kabul etmiyorum. Bundan sonra volkswagen bedava da verseler almam çevremden almak isteyen fikrimi sorana da tavsiye etmem. Yazıklar olsun başka bir şey demiyorum.

  • Volkswagen Temsilcisi12 Temmuz 2013

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. DOĞAN ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön