Volkswagen Aracımın Arızalı Yedek Parça Değişimi.

Adil Z. |

Garanti kapsamındaki Volkswagen Crafter marka aracımın klima gergisi düştü. Konya Gökmen Oto yetkili servisine götürdüm garanti kapsamına girmiyor dediler. Genel merkez öyle söylemiş nedenini sorduğumda ise 60.000 km'de değişmesi gerekliymiş sizden önceki araç sahibi değişmemiş kullanıcı sorumlu dediler. Oysa bu araç düzenli bir şekilde bütün bakımlarına girmiş 60.000 km bakımında ne değişmesi gerekiyorsa servis değiştirmesi gerekirdi.

Yani servisin sorumluluğunda araç kullanıcısı bakım yapılırken servisin atölye kısmına giremiyor. Zaten ne değişip ne değişmeyeceğine de servis karar verir kullanıcı bununla ilgili sorumlu tutulamaz garantili araçsa eğer 60.000 km'de değişmesi gerekiyorsa değişir.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adil Z.
  28 Ocak
  10:33

  Sorunu cözmediniz

 • Adil Z.
  03 Şubat
  19:29

  Sayın Volkswagen yetkilileri genel merkezinizden aradılar fakat sorunumu çözüme kavuşturmadılar aksine yedek parça ve servis ücreti olarak bize yansıtılacakmış yani garanti kapsamında yapılmıyor bu da şu demek garantili aracımı üç retli yaptırıyorum nerede servis anlayışı servisin kendi sorumluluğunu kullanıcıya yüklemesi değişmesi gereken parçayı değiştirmemesi nerede görülmüş sonrası ne olursa olsun ben aracı almışım garanti kapsamında vede servis bakımlı benden önceki olayı nasıl olur da faturası bana çıkar benim aracımın garantisi varsa bende bir arızadan dolayı yetkili servise gitmişsem neden benim önüme engel çıkar yakışır mı Volkswagen gibi dünyaca ünlü markaya devası büyüklükteki kurumsal şirkete maalesef bir benim sorunumu çözeme diniz koskoca bir firma oysa Alman bir firmanın müşterisi için bir s tarejsi var diyorki firma müşterimin memnuniyetini kaybetmektense servetimi kaybetmeyi yelerim işte gerçek müşteri anlayışı öyle olması gerekir diye düşünüyorum ister sorunumu çözün ister çözmeyin gerisi size kalmış ama bu şekilde müşteri olarak ben memnun değilim şuana kadar saygılar.

 • 03 Şubat
  12:45

  Sayın Yetkili,

  Müşterilerimizden Sn. Zeybek ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24