03 Şubat 2015

Volkswagen Aracımın Arızalı Yedek Parça Değişimi.

Garanti kapsamındaki Volkswagen Crafter marka aracımın klima gergisi düştü. Konya Gökmen Oto yetkili servisine götürdüm garanti kapsamına girmiyor dediler. Genel merkez öyle söylemiş nedenini sorduğumda ise 60.000 km'de değişmesi gerekliymiş sizden önceki araç sahibi değişmemiş kullanıcı sorumlu dediler. Oysa bu araç düzenli bir şekilde bütün bakımlarına girmiş 60.000 km bakımında ne değişmesi gerekiyorsa servis değiştirmesi gerekirdi.

Yani servisin sorumluluğunda araç kullanıcısı bakım yapılırken servisin atölye kısmına giremiyor. Zaten ne değişip ne değişmeyeceğine de servis karar verir kullanıcı bununla ilgili sorumlu tutulamaz garantili araçsa eğer 60.000 km'de değişmesi gerekiyorsa değişir.

Adil 4.749 Okunma

Cevaplar

  • Adil 28 Ocak 2016

    Sorunu cözmediniz

  • Adil 03 Şubat 2015

    Sayın Volkswagen yetkilileri genel merkezinizden aradılar fakat sorunumu çözüme kavuşturmadılar aksine yedek parça ve servis ücreti olarak bize yansıtılacakmış yani garanti kapsamında yapılmıyor bu da şu demek garantili aracımı üç retli yaptırıyorum nerede servis anlayışı servisin kendi sorumluluğunu kullanıcıya yüklemesi değişmesi gereken parçayı değiştirmemesi nerede görülmüş sonrası ne olursa olsun ben aracı almışım garanti kapsamında vede servis bakımlı benden önceki olayı nasıl olur da faturası bana çıkar benim aracımın garantisi varsa bende bir arızadan dolayı yetkili servise gitmişsem neden benim önüme engel çıkar yakışır mı Volkswagen gibi dünyaca ünlü markaya devası büyüklükteki kurumsal şirkete maalesef bir benim sorunumu çözeme diniz koskoca bir firma oysa Alman bir firmanın müşterisi için bir s tarejsi var diyorki firma müşterimin memnuniyetini kaybetmektense servetimi kaybetmeyi yelerim işte gerçek müşteri anlayışı öyle olması gerekir diye düşünüyorum ister sorunumu çözün ister çözmeyin gerisi size kalmış ama bu şekilde müşteri olarak ben memnun değilim şuana kadar saygılar.

  • Volkswagen Temsilcisi03 Şubat 2015

    Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn. Zeybek ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön