Volkswagen Aracımın Arıza Işıkları Yandı!

Sevim G. |

02.10.2013 tarihinde Kartal Doğuş Oto'dan almış olduğum aracım ile ilgili sıkıntıları tarafınıza iletmek istiyorum. 1 ay dolmadan ön panelinde gösterge ışıklarından ABS, Elektronik Power Steering, Electronik Power Control, Fren sistemi uyarıları yanmıştır.

Aracım 1 kez servise girdi akşamına aynı uyarılar tekrar yandı. İkinci kez servise gitti araçta yapılan tüm incelemeler sonunda parça değişimi yapılacak sıfır aracımda bunu kabul etmiyorum yeni araç talep ediyorum. Fakat doğuş oto bunu kabul etmiyor 1 aylık araçta değişim yapıp müşteriye geri vermeyi tercih ediyor. Araç fabrikasyon hatalı müşteri memnuniyeti sıfır. Almanya ya yazdım Volkswagen markası böyle bir hatayı düzeltmelidir.

Etiketler :

Görüntü/Bilgi Sistemi Fren

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sevim G.
  10 Kasım
  23:50

  sayın yetkili sisteminizde kayıtlı olan tüm bilgilere ulaşıp aracımla ilgili gerekeni yapmanızı bekliyorum 1 aylık aracımda oluşan bu sorun lüften yeni araç verilerek giderilsin

 • 09 Kasım
  13:51

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. GÖNÜL ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24