Volkswagen Aracımı Servisten Aldıktan Sonra Tekrar Arızalandı!

İrem Ç. |

17.08.2013 tarihinde Volkswagen Golf Plus marka aracımı elektronik göstergelerindeki arıza nedeniyle Beykoz'daki Acarlar Volkswagen servisine götürdüm. Aracımı 1 gün serviste tuttuktan sonra arızayı tamir ettiklerini ve araca gerekli bakımı yaptıklarını söylediler. Aracı servisten çıkardıktan sonra 1 saat içinde araç stop edip aynı arıza işareti yandı. Aracı servise aynı arıza ile götürdüğümde farklı arızalarının da olduğu söylendi. Ödenen 560 TL'ye ek olarak 3000 TL'lik yeni masraf çıkardılar ve aracı komple açmadan kesin bir fiyat veremediklerini daha fazla bir maliyet ile de bunun sonuçlanabileceğini söylediler. Üstelikte bu servisle ilgili bu yaşadığım ikinci servis hizmeti sonrası kusur.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İrem Ç.
  26 Temmuz
  17:05

  Şikayetim ile ilgili geri dönüş yapılmasına rağman herhangi bir çözüm üretilememiş firma kurumsal kimliğinden beklenen gerekli müşteri memnuniyeti performansını gösterememiştir.

 • İrem Ç.
  25 Temmuz
  14:50

  Yetkili kişilerin tarafıma ulaşarak şikayetime geri dönüş yapmasına rağmen,şikayetime hiç bir çözüm bulunamamıştır.Ve ilgili servis ve üst kurumu gerekli sorumluluğu göstermemiştir.

 • 23 Temmuz
  19:18

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. ÇİÇEK ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24