Volkswagen Aracımdan Ses Geliyor!

Taner D. |

Aracım 2011 model 20. 000 km polo marka aracım ön taraftan ileri doğru gidip geriye vitese taktığımızda küt diye aşırı bir ses geliyor şikayetimi kaç kere servise götürdüm ve Doğuş otomotivdeki müşteri danışman arkadaşlarla görüştük ve bu sesin herhangi bir tehlike söz konusu olmadığını ve Volkswagen için önemli olanın güvenlik olduğunu ve bu sese herhangi bir şekilde müdehale edilmediğini ve bu tüm pololar da geldiğini söyledi ama ben başka bir polo araçta denedim bu ses gelmiyor ve benim aracımda da yeni gelmeye başladığını söyledim. Yok öncede geliyordur siz dikkat etmemişsinizdir dedi tekniker öyle veya böyle bu ses normal mi ben bu sesi Volkswagen aracıma yakıştıramadım.

Etiketler :

Diğer

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Taner D.
  24 Mayıs
  11:31

  sayın volkswogen yetkilisi aracımı bu hafta baska ildeki baska vw yetkili servisine götürdüm ve aracın anormal bir ses oldugunu ve ön teker bilyesini ezmiş oldugunu ve degiştirdik ses kesildi vede mayısın 5 de garantim bitti 250 tl cebimden ödemek zorunda kaldım parayı boşverin ama aractan aşırı bir gelen sesi teknik elemanınızın normal demesi normal mi?normalse diger servis elemanınızın anomarmal deyip düzeltmesi normal mi????denizli batı otomative tesekkür ediyorum arızayı giderdigi icin

 • 20 Mayıs
  10:20

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. DEMİRLİ ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 VW 24