Volkswagen Aracımda Boya Üzerindeki Vernik Atması!

Hüseyin Ö. |

Volkswagen aracımda boya üzerinde vernik atması oldu Avek Aşe yetkili servis fabrika hatası olduğunu tesbit etti. Servis aracı getirin boya yapalım dedi ben kabul etmiyorum fabrika hatası olan bir ürünü fabrika her halükarda yenisi ile değişim yapmak mecburiyetindedir.

Yasalar böyle ayıplı mal fabrikanın kendisine aittir bunu yasaların bildiği kadar tüketicilerin bilmediklerini sanıyorlar. Oysa bu tür olay arkadaşımın başına geldi aynı zamanda bu arkadaş kendi servislerinde çalışan bir arkadaşım beni uyandırdı.

Şimdi hukuki yollarla hakkımı arayacağım aynı zamanda bu konuyu Almanya'daki mahkemelere de bildireceğim. Çünkü Doğuş Gurubunda çalışan arkadaşım bu ürün fabrika hatası var istersen yenisiyle değişim yaparlar diyor!

Etiketler :

Boya Garanti Kapsam

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin Ö.
  11 Kasım
  19:51

  ben bu marka ürünü seviyorum ve güveniyorum sadece fabrikasyon hatadan dolayı sorunumun ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum

 • 08 Kasım
  14:09

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. ÖGE ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  0212 335 04 44