08 Kasım 2013

Volkswagen Aracımda Boya Üzerindeki Vernik Atması!

Volkswagen aracımda boya üzerinde vernik atması oldu Avek Aşe yetkili servis fabrika hatası olduğunu tesbit etti. Servis aracı getirin boya yapalım dedi ben kabul etmiyorum fabrika hatası olan bir ürünü fabrika her halükarda yenisi ile değişim yapmak mecburiyetindedir.

Yasalar böyle ayıplı mal fabrikanın kendisine aittir bunu yasaların bildiği kadar tüketicilerin bilmediklerini sanıyorlar. Oysa bu tür olay arkadaşımın başına geldi aynı zamanda bu arkadaş kendi servislerinde çalışan bir arkadaşım beni uyandırdı.

Şimdi hukuki yollarla hakkımı arayacağım aynı zamanda bu konuyu Almanya'daki mahkemelere de bildireceğim. Çünkü Doğuş Gurubunda çalışan arkadaşım bu ürün fabrika hatası var istersen yenisiyle değişim yaparlar diyor!

Hüseyin 774 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin 11 Kasım 2013

    ben bu marka ürünü seviyorum ve güveniyorum sadece fabrikasyon hatadan dolayı sorunumun ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum

  • Volkswagen Temsilcisi08 Kasım 2013

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. ÖGE ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir. Saygılarımızla VW DİYALOG 0212 335 04 44

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön