03 Kasım 2014

Volkswagen Aracıma Yetkili Servisi Üretim Hatalı Ön Cam Taktı.

Eylül ayı başından beri kırık ön camımı değiştirmek için uğraşıyorum. Önce yetkili servis tarafından aracımın tavan döşemesi yırtıldı. Yeni tavan döşemesi takarken ilk taktıkları ön camı tekrar değiştirip üretim hatası olan (içinde dalgalanma mevcut) bir cam taktılar.

Servise camın kusurlu olduğunu kabul ettiremedim. Eksper çağıracağız dediler, eksper diye ön camın değişirken kırıldığını bilmekten aciz biri geldi (ilk takılan camı bulup tekrar takalım önerisinde bulundu), ben size mutlaka yardımcı olacağım dedi, ne aradı ne sordu. Volkswagen müşteri hizmetlerine son 1 ayda 3 kayıt bıraktım, hepsinde geri arayacağız dediler ancak aramadılar. Volkswagen'nin müşteri memnuniyetine verdiği değer sıfır.

Müfit 2.825 Okunma

Cevaplar

  • Müfit'in Teşekkür Mesajı15 Kasım 2014

    Volkswagen müşteri hizmetleri camın tekrar ücretsiz değiştirilmesini teklif etti ve cam yetkili serviste değiştirilerek sorun çözüldü. Volkswagen müşteri hizmetleri çalışanı C. Beye, yetkili servis müşteri hizmetleri çalışanı G. Hanıma ve yetkili servis hasar şefi B. Beye yardımları için teşekkür ederim.

  • Volkswagen Temsilcisi03 Kasım 2014

    Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn. A. ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön