18 Nisan 2013

Volkswagen Aracım Vites Geçişlerinde Titreme Yapıyor!

Aracımda, vites geçişlerinde vuruntu ve titreme oluyor diye son 6 ayda 3 defa servise gittim ve her seferinde kavrama değişmesi gerektiğini bildirdiler. Son gidişimde araç 35 gün serviste geçirdi. Araçtan faydalanamaz duruma geldim. Ayrıca en sonunda kavramanın bilinmeyen bir nedenden dolayı bozulduğunu öğrendim. Vuruntulu vites geçişi ise normal olduğu belirtildi. Ayrıca serviste arka tamponunda zarar gördü, tadilat yapıldı. 5 ana problemim var; Kavramanın sürekli bozulması ve nedenin tespit edilememesi, vuruntulu vites geçişinin bana satış esnasında bildirilmemesi, aracın sürekli servise gitmesi, aracın serviste zarar görmesi, bir ayı aşkın süre aracın serviste kalması.

Hamdi 629 Okunma

Cevaplar

  • Hamdi 21 Nisan 2013

    ana problemim ile ilgili konunun kendileri için kapandığını belirttiler. Dolayısıyla sorunun anlaşma yoluyla çözülmemiştir.

  • Volkswagen Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. EROL ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 VW 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön