Volkswagen Aracım Sürekli Arıza Çıkarıyor!

Mehmet Y. |

14.06.2011 tarihinde Vosmer alsancak bayiiden aldığım Volkswagen golf marka aracımda elektrik kesintisiyle başlayan arıza şanzımana kadar geldi. Elektrik kesintisi için servise gittim, sorunun aküden olduğunu ve problemin çözüldüğünü söyleyip gönderdiler. Aracım aynı arızayı tekrar yaptı, şarj dinamosuyla ilgili olduğunu söylediler, şarj dinamosunu değiştirdiler. Aracı tekrar teslim ettiler.

Aracı teslim aldığım gün aynı arızayı tekrar yaptı ve ertesi gün servise tekrar götürdüm. Aracı inceleyeceklerini söyleyerek servise aldılar, bu durumu doğuş otomotive bildirdim ve araçta artık hiçbir parçanın değişmesini istemediğimi bildirdim. Daha sora aracın regülatörünün değiştiğini başka bir servisten öğrendim.

Etiketler :

Şanzıman Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Y.
  12 Mayıs
  00:05

  Bu araçla ilgili sıkıntım bitmedi. Aracın motor kısmından tıkırtılar gelmeye başladı.acil servisi aradım arızayı anlattım tefondaki usta önemli olmadıgını söyledi gideceğim mesafeyi sordu ve aracı ertesi gün servise getirmemi söyledi. Aracı servise bıraktım ve servis aracın baskı balatasının ve Volan dişlisinin yandığını, sesin buradan geldigini söyledi.bu iş için benden 1800 tl para istediler. Aracım 2011 model, bu parçalarda değişirse toplamda 6 parça değişmiş olacak aracımda.işin ilginç tarafı araba 30000 bakımı yapıldı ve servis formunda baskı balata kontrolü yapıldı diye işaretlenmiş ve bu işi yapan Yaptıran kişinin İmzası var.

 • 11 Mayıs
  16:47

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. YILMAZ ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  0212 335 04 44