Volkswagen Arac Teslimi!

Elif K. |

04/02/2015 Tarihinde aracımı hasar için teslim ettim. Tahmini teslim tarihi 23/ 02/2015 olarak belirlediler. Gerekli tüm evrakları verdim. Eksperden onay alındığını hasar işlemlerini başlattıklarını söylediler.

Araç 27/03/2015 tarihi hala teslim edilmedi ve kasko dan onay alınmadığını öne sürüyorlar masrafları bize yüklemeye çalışıyorlar. İki aydır aracımız Özön Otomotiv de rehin kaldı. Hala aracı alamıyoruz.

Etiketler :

Yol Yardım Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Elif K.
  15 Nisan
  14:27

  Arabam hala servisten alamadım. Bu nasıl iş anlamadım. Kaskodan onay aldıklarını söylüyorlar Kasko onay biz verdik üstlerimiz vermedi. Servisin onay aldığına dair bir evrakı yok, bizim arabamızı da vermiyorlar mecburen hukuk yoluyla almaya çalışacağız. Koskoca şirket bu ne amatörlük bu nasıl çalışmaktır. Servis hasara başlamadan önce ya kaskodan onay alır ya sigortalıdan. Hepimizden onay aldığını söylüyorlar ama onay evrakı yok.

 • Elif K.
  30 Mart
  17:23

  Şikayetimin dikkate alınıp dönüş sağlandığı için çok teşekkür ederim. Ama özön otomotivin hizmetinden memnun kalmadığımızı da belirtmek isterim. Bundan sonra asla Özön otomotiv servisine aracımı teslim etmeyeceğim.

 • 28 Mart
  09:07

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. K. ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24