17 Kasım 2014

Volkswagen Araç Tavan Lamba Düğmesi Hareket Halinde Kırıldı.

01/08/2014 tarihinde 1.2tsı DSG BMT sıfır Volkswagen polo araç aldım. Araç şuan 4000 km'de aracın arka tavan lambası düğmesi hareket halinde iken düştü. Kayseri Özsa Servis kırmışsınız dedi ama aracı benden başka süren yok.

Volkswagen firmasına mail attım ama cevap dönen olmadı. Benim dördüncü Volkswagen aracım diğerlerinde böyle sorun olmadı serviste bu kadar ilgisiz değildi. Ben düğmeyi zarar vermedim. Eminim ve düğmeye 167 TL istediler. Garantiye girmediğini söylediler. Empati kurarak cevap vermeleri lazım 50,900 TL'ye araç al sonra garantiye girmez böyle bir cevap olamaz. Mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum.

Mustafa 6.888 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 05 Ocak 2015

    hala dönüş yapacaklar.

  • Mustafa 21 Kasım 2014

    doğuş otodan telefon ile dönüş yaptılar.düğme kırık olduğu için ücretli yaptırmamı söylediler.düğmeyi ben kırmadığımı söyledim ama kırık garanti kapsamına girmez dediler.araç bana geldi fakat aracı 20 gün sonra teslim aldım.araç bayide iken kırılmadığını nerden bileyim normalde yerinde duruyo badala veya çekersen çıkıyor.aracı teslim alırken kim tavan lambasını kontrol eedip aracı teslim alır.bir şey söylemiyorum benden kaynaklı kırık olduğuna inanmıyorum ALLAH'a havale ediyorum.

  • Volkswagen Temsilcisi17 Kasım 2014

    Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn.BAS. ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön