Volkswagen Anlaşma Şartlarına Uymadılar!

Tolga U. |

Ben askeriyede görevli memurum. 17.02.2015 tarihinde passat aracımı teslim aldım. Antlaşma şartlarında boya koruma ve paspas takımı hediye verilecekti. Yetkililer aracın boya korumasının yapıldığını fakat ellerinde paspas takımı olmadığını, gelince haber verileceğini söylediler. Bu sözlere güvenerek aracımı teslim aldım. Daha sonra aracımda boya koruma olmadığını öğrendim ve tabi paspas takımıda hala yok.

Durumu genel merkeze bildirdim C.. hanımla görüştük bana elinizde yazılı bir şey yok dedi. Bende dosyaya satış elemanı şartları yazdı gördüm, yanımda şahitte vardı dedim. Hala inanmadı bilirkişi istedim boya korumanın tespiti için bir şey demedi.

Etiketler :

Bayi Personel Bayi Teslimat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tolga U.
  07 Temmuz
  13:00

  arkadaşlar bu volkswagenden hiç bir şey olmaz Araci alirsiniz sonra sizlerle isleri biter. müşteri memnuniyeti umurlarinda değil. Ve bu gün bi yalanlarini daha ogrendim sözde 2015 paspas takimi turkiyeye gelmemesti, gelince haber vereceklerdi. Araci aldığım bayi haric bütün bayilerde kaucuk paspas takmi var. Fiyatida 250 TL. Bende hata tabi o kadar yalanlariniza rağmen size tekrar Guvendim. Alacagin olsun wolkswagen!

 • Tolga U.
  22 Nisan
  10:11

  aradılar yardımcı olacaklari yerde dedikleri aynen su; dogus grubu olarak bizim böyle kapanyalarimiz yok! Boya koruma ve papas takiminin verilmesi sizinle satış elemani arsinda bizi ilgilendirmez. Sanki oradaki satış elemanlari sizi temsil etmiyomus gibi. Her şey arabayi alana kadar, sonrası mi kimse arkanizda değil.

 • 20 Nisan
  12:44

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. UÇAR ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24