07 Mart 2015

Volkswagen Aldığım Sıfır Aracımda Komple Boya Sorunu Mevcut!

Mart 2014 'de Esenyurt Doğuş'dan "sıfır" olduğunu düşünerek satın aldığım 2013 Model Scirocco da komple boya sorunu mevcut.
Aracın boyasının orijinal olmadığı, sonradan boya işlemi görmüş olabileceği yani açık ifadeyle boyasının şaibeli olduğu gerçeğini 7 Şubat 2015 tarihinde aracımı Doğuş Oto Antalya Bayisinde takas için ekspertize girdiğinde bizzat Dod yetkilisinden öğrendim.

Geçen 4 hafta süresince Doğuş Otomotiv aracımı 2 kez Antalya bayisine çağırdı ve detaylı boya kontrolü / ölçümü yaptı; pek çok foto çekti. Almanya merkeze 3 kez e-posta gönderdim. Konuyu Türkiye distribütörleri Doğuş Otoyla takip etmem gerektiğini ifade eden cevap aldım. 4. hafta sonucunda hala bir yanıt alamadım!

İşik 8.011 Okunma

Cevaplar

  • İşik 11 Mart 2015

    Doğrudur, doğuş Otomotiv geçen gün tarafıma yazılı cevabı göndermiştir. Aracımın tavan ve sol tarafında onarım / boya işlemi tespit etmişler! Söz konusu tespit bildirimi için kendilerine teşekkür ederim! Bir de bu işlemi hasıraltı eden, müşteriye bilgi vermeden gizli ayıplı malın satışına göz yuman kişileri tespit ederlerse müteşekkir olurum. Firma ve marka güvenirliğine ciddi hasar veren bu satış şeklini tekrar protesto ediyor ve kamuoyunun takdirine sunuyorum... .

  • Volkswagen Temsilcisi07 Mart 2015

    Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn. IŞIK ASLANDEDE. ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön