19 Eylül 2014

Volkswagen Akü Sorunu!

2010 yılında sıfır aldığım Volkswagen Polo aracımın, aldığım yıl içinde 2 defa, 2011 yılında 2 defa olmak üzere (garanti süreci içinde) 4 defa aküsü bitti. Defalarca servise götürmeme rağmen ne bir sorun ne de bir çözüm bulabildiler. Aracın garantisi bittikten sonra birkaç kez daha aynı sorunu yaşayınca aküyü değiştirdim ve bugün yine akü bitti. Servisin bu sorunun sebebi olarak gösterdiği tek şey aracın belli bi süre çalıştırılmaması. 2010 model bir arabanın hem de sözde Dünya'nın en büyük üreticilerinden biri olan Volkswagen marka bir arabanın, 3 gün çalıştırılmadı diye aküsünün bitmesi, o markanın aslında ne kadar kalitesiz iş yaptığının bir göstergesi değil midir?

Serkan 4.209 Okunma

Cevaplar

  • Serkan 25 Eylül 2014

    Doğuş otomotivden tarafıma ulaştılar. Ankara'da bir servise yönlendirildim. Aracın kontrolü için randevu vermek istediklerini belirttiler. Fakat aracın arızasının tespit edilmesi için yapılan çalışmanın ücrete tabi olduğunu söylüyorlar(onarımından bahsetmiyorum bile). Ücret karşılığı aracı kontrol ettirmek istesem bunu zaten yapardım. Şikayetim üzerine beni arayıp servise davet edip sonra da sanki kendi isteğimle servise gidiyormuşum gibi ücret talep edilmesi tam Doğuş Otomotiv'e yakışır bir çözüm süreci oldu. Sorunu çözmek için değil sadece müşteriyi oyalayıp daha fazla para kazanmak için çalışan, satış yapana kadar hertürlü ilgiyi gösterip satış sonrasında sadece müşteriden faydalanmaya çalışan bir şirketten daha fazlası beklenemezdi zaten.

  • Volkswagen Temsilcisi19 Eylül 2014

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. ÖGÜT ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön