17 Aralık 2013

Volkswagen Ağır Hasarlı Aracımda Airbagler Açılmadı!

15.12.2013 tarihinde Kurtköy gişelerde yaptığım ağır hasarlı aracımda neredeyse aracımın ön kısmının tamamen dağılmasına rağmen 11 adet airbag olan aracımda bir tanesi bile açılmamıştır. Bu konuda servis, sensörlere yeterli darbe gelmediğini iletse de, aracın neredeyse yok olan ön kısmında acaba sensörler nerededir sorusu akla geliyor. Bu konuda ben davamı adli mercilere ileteceğim. Bu tür hataları bence can kaybı olmayan kazalarda özellikle sorgulamalı ki, can kayıpları yaşanmasın.

Cihan 1.435 Okunma

Cevaplar

  • Cihan'ın Teşekkür Mesajı23 Aralık 2013

    Doğuş Otomotiv talebim üzerine hayli detaylı bir inceleme ve expertiz raporu tarafıma sunmuş ve talebimi hızlıca karşılamıştır..Kendilerine gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyorum..

  • Cihan 18 Aralık 2013

    Çalışmanın detayları konusunda tarafıma da bilgi verilir ise sevinirim..Şu an ben elimdeki tüm bilgiler ile Volkswagen AG ve türkiye distribütörü doğuş otomotiv'e Manevi tazminat davasını açacağım..Bu aracın airbaglerinin sensörlerine vurduramadığımız için çok üzgünüm...Fakat sürücü kapısı neredeyse içeri girecek,ön kaput camdan saplanacak kadar bir kazada 11 airbag'li bir araçta ön,yan hiçbir airbagin açılmaması tesadüf olamaz..Bu resimleri inceleyecek tüketiciler bu markanın güvenilirliğine nasıl olacakta güvenecekler..

  • Volkswagen Temsilcisi17 Aralık 2013

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. Özden ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir. Saygılarımızla VW DİYALOG 0212 335 04 44

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön