Volkswagen Acarlar Servis, Aracıma Hasar Verdi!

Arda Ç. |

Aracımı rutin yıllık bakım için Acarlar Servise götürdüm. İlk servis danışmanımla görüşmede, zaten çok kaba bir tutumla karşılaştım. Bu kabalık, her an telefonunun çalması ve telefonla konuşuyor olmasındandı. Ben bir şey derken, sözümün orta yerinde telefonu açıyordu. Adam akıllı benimle ilgilenemedi bile bu yüzden.

Aracımı akşam saat 17:30'da servise verdim ve bu akşam alacağım diye konuştuk. Sonra geldim ve gördüm ki arabanın bagaj kapağında bir göçük ve 4-5 adet çizik var. Arabayı alışta kontrol ederken böyle bir durumun olmadığı tutanakta belli, ikimizin de imzasıyla. Şimdi oraya boya sürecek gelecek hafta. Tutanak tutun dedim, şu anda yapamam dedi, anlamsız bir kağıt verdi. Acil iletişime geçin!

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Arda Ç.
  11 Aralık
  20:47

  Servisle konuştuk ve başka özel bir yere götürdüm vakumlu düzeltme işlemi için, faturasını da servise gönderttim. Gördüğüm en iyi çözüm değildi, Volkswagen faturayı ödemekten başka hiç yardımcı olmadı, acarlar servisteki kurumsal olmayan tutum hep vardı. Bayi müdürü her şeyi çözerken, altındakiler sanki benimle kavga ediyor gibi konuşmaya devam ettiler. Maalesef vw satış sonrası benden zayıf not aldı ve bir daha orijinal servise mi götürür yoksa özele mi bilemiyorum.

 • 23 Temmuz
  15:36

  Sayın Yetkili,

  Müşterilerimizden Sn. ARDA Bey ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24