23 Temmuz 2015

Volkswagen Acarlar Servis, Aracıma Hasar Verdi!

Aracımı rutin yıllık bakım için Acarlar Servise götürdüm. İlk servis danışmanımla görüşmede, zaten çok kaba bir tutumla karşılaştım. Bu kabalık, her an telefonunun çalması ve telefonla konuşuyor olmasındandı. Ben bir şey derken, sözümün orta yerinde telefonu açıyordu. Adam akıllı benimle ilgilenemedi bile bu yüzden.

Aracımı akşam saat 17:30'da servise verdim ve bu akşam alacağım diye konuştuk. Sonra geldim ve gördüm ki arabanın bagaj kapağında bir göçük ve 4-5 adet çizik var. Arabayı alışta kontrol ederken böyle bir durumun olmadığı tutanakta belli, ikimizin de imzasıyla. Şimdi oraya boya sürecek gelecek hafta. Tutanak tutun dedim, şu anda yapamam dedi, anlamsız bir kağıt verdi. Acil iletişime geçin!

Arda 878 Okunma

Cevaplar

  • Arda 11 Aralık 2015

    Servisle konuştuk ve başka özel bir yere götürdüm vakumlu düzeltme işlemi için, faturasını da servise gönderttim. Gördüğüm en iyi çözüm değildi, Volkswagen faturayı ödemekten başka hiç yardımcı olmadı, acarlar servisteki kurumsal olmayan tutum hep vardı. Bayi müdürü her şeyi çözerken, altındakiler sanki benimle kavga ediyor gibi konuşmaya devam ettiler. Maalesef vw satış sonrası benden zayıf not aldı ve bir daha orijinal servise mi götürür yoksa özele mi bilemiyorum.

  • Volkswagen Temsilcisi23 Temmuz 2015

    Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn. ARDA Bey ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön