Volkswagen 9 Ay Önce Almış Olduğum Golf Aracımın Balatası Yanmış.

Metin Ş. |

Yıllardır çok farklı firmaların araçlarını kullandım ilk defa sıfır Golf aracımı kendimle birlikte 2 arkadaşıma daha aldırdım, vede çok pişman oldum. 10.000 km olan bir aracın kötü kullanımdan dolayı balatası biter anlarım ama balatasının yanmasını asla kabul edemem servis suya girdiğiniz zaman olur dedi garanti kapsamı dışında diyerek benden ücret aldılar.

Ben şimdi korkuyorum yağmurlu havalarda araç kullanmaya cam. Bu araca o kadar parayı bu sorunları yaşayım diye verdim herhalde, sizin gibi prestijli sırada satılan bir araçtan böyle bir sıkıntı yaşamam beni hayal kırıklığına uğrattı. Aracımdan soğudum, en kısa sürede değiştirmeyi düşünüyorum çözüm bulmanızı istiyorum.

Etiketler :

Disk/Kampana Fren Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Metin Ş.
  30 Haziran
  16:38

  Halen balatalarla ilgili şikayetlerim devam etmekte bu nasıl bir firma anlamadım doğrusu

 • Metin Ş.
  13 Şubat
  12:59

  şimdi de arka balatalarım dan ses gelmeye başladı bu sizin Müşteri odaklı anlayışınız bu nasıl bir araç anlamadım çözümde bulmuyorlar araştırma zahmetinde bile bulunmuyorlar.

 • Metin Ş.
  29 Aralık
  17:50

  Müşteri odaklı değil direk müşteri suçlayıcı davranmaktalar

 • Metin Ş.
  15 Aralık
  21:00

  satışa sundukları Aracın arkasında durmayan bir firmanın aracını kullanmak istemiyorum Satışa çıkarıyorum müşteri odaklı çalışmanız beklerdim

 • 15 Aralık
  17:09

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. ŞİMŞEK ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24