15 Aralık 2014

Volkswagen 9 Ay Önce Almış Olduğum Golf Aracımın Balatası Yanmış.

Yıllardır çok farklı firmaların araçlarını kullandım ilk defa sıfır Golf aracımı kendimle birlikte 2 arkadaşıma daha aldırdım, vede çok pişman oldum. 10.000 km olan bir aracın kötü kullanımdan dolayı balatası biter anlarım ama balatasının yanmasını asla kabul edemem servis suya girdiğiniz zaman olur dedi garanti kapsamı dışında diyerek benden ücret aldılar.

Ben şimdi korkuyorum yağmurlu havalarda araç kullanmaya cam. Bu araca o kadar parayı bu sorunları yaşayım diye verdim herhalde, sizin gibi prestijli sırada satılan bir araçtan böyle bir sıkıntı yaşamam beni hayal kırıklığına uğrattı. Aracımdan soğudum, en kısa sürede değiştirmeyi düşünüyorum çözüm bulmanızı istiyorum.

Metin 2.796 Okunma

Cevaplar

 • Metin 30 Haziran 2015

  Halen balatalarla ilgili şikayetlerim devam etmekte bu nasıl bir firma anlamadım doğrusu

 • Metin 13 Şubat 2015

  şimdi de arka balatalarım dan ses gelmeye başladı bu sizin Müşteri odaklı anlayışınız bu nasıl bir araç anlamadım çözümde bulmuyorlar araştırma zahmetinde bile bulunmuyorlar.

 • Metin 29 Aralık 2014

  Müşteri odaklı değil direk müşteri suçlayıcı davranmaktalar

 • Metin 15 Aralık 2014

  satışa sundukları Aracın arkasında durmayan bir firmanın aracını kullanmak istemiyorum Satışa çıkarıyorum müşteri odaklı çalışmanız beklerdim

 • Volkswagen Temsilcisi15 Aralık 2014

  Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. ŞİMŞEK ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön