Volkswagen 6 Aylık Aracımda Üretim Hatası Nedeniyle Motor Kilitlendi!

Ahmet Sedat K. |

2013 aralık ayında aldığım Passat CC 1.4 TSİ aracım 10000 km iken motor arızası verdi. Servis motorda üretim arızası olduğunu söyledi. Motor değişimi talep etti.Ben ise bu şekilde aracımın değer kaybedeceğini söyleyip aracımın yenisi ile değiştirilmesini istedim. Volkswagen benim (bu olaydan önce en az 95000 TL eden) aracıma 92000 değer biçip 105750 TL ye bir üst modelini vermeyi teklif etti. Fabrika üretim arızası nedeniyle hem mağdur oldum, hem de ekstra ücret ödeyip yeni bir aracı almam teklif ediliyor. Volkswagen gibi müşterisine önem verdiğini düşündüğüm bir firmanın bu teklifinin adaletsiz olduğunu düşünüyorum. Aracımın makul bir ücret karşılığında yenisi ile değiştirilmesini istiyorum.

Etiketler :

Motor Arıza

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Sedat K.
  25 Ocak
  10:39

  Bilgilendirdik dedikleri onun arabasını öldü fiyatına aldık demek istediler. Bir daha Volkswagen mi asla. Yakıt deposu bile plastikten hem de en üst seGment aracın biliyor musunuz?

 • Ahmet Sedat K.
  24 Ağustos
  11:46

  Vw anlatmak istersem hayal kirikligi aldanis ve fiyasko

 • 20 Ağustos
  14:57

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. KURTAR ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla
  VW DİYALOG
  444 VW 24