16 Aralık 2014

Volkswagen 4 Yaşına Giren Arabama Hakkım Olan % 12,5 İskontoyu Vermediler.

12.12.2014'de arabamı Erel servisine bıraktım. 15 ocakta servisten arabamı almaya gittiğimde 13 ocak 2014 günü 4 yaşına giren arabamın % 12,5 indirimden yararlanamayacağını söylediler. Normalde Volkswagen 4 yaşını geçen araçlara yaşının üç misli bakım iskontosu uyguluyor. Bana bu iskontoyu yapmama sebebi arabayı bıraktığım tarihte arabanın 4 yaşına girmemesi olarak açıkladılar.

Oysa bana arabayı teslim edecekleri tarihte arabam 4 yaşında olacaktı. Arabayı servisten almadım. Bölgemdeki tüketici heyeti ile durumu istişare ettikten sonra bunu kabul etmedim. Heyet başkanı belgelerle müracaat etmem durumunda zararımın karşılanacağını söyledi. Umarım yetkililer bir an evvel dönüş yaparlar.

Murat 2.353 Okunma

Cevaplar

  • Murat 16 Aralık 2014

    konuyla alakalı olarak bana geri dönüş yapıldı ancak somut bir adım atılmadı. ne doğuş oto nede vw erel sıkıntımı çözebilmiş değiller yani. buraya beni bilgilendirdiklerini sölemeleri tamamen safsata. problemim çözülmedi maalesef.

  • Volkswagen Temsilcisi16 Aralık 2014

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. TAŞYÜREK ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön