21 Temmuz 2017

Volkswagen 30.000 Km Yapmış Bir Aracın Lastik Sırt Yüzeyleri Nasıl Aşınmış Olabilir!

Volkswagen mez otomotivden 2015 Ekim ayında Golf marka sıfır araç aldım. Şu an araç 1,5 yaşında ve henüz 30.000 km 'de. Aracımda 130 km hızın üzerine çıktığımda titreşim ve 30.000 bakımı için servise gittim. Titreşim şikayeti için 4 lastiğimin sırt yüzeyinde problem olduğunu ve değişmesi gerektiğini tarafıma ilettiler. 30.000 km yapmış bir aracın lastik sırt yüzeyleri nasıl aşınmış olabilir ki? Ayrıca yılın 6 ayı motor kullanıyorum ve aracım sürekli olarak kapalı otoparkta, araziye ve tarlaya da girmiyorum. Kabul etmedim, lastiği kendileri üretmediği için kendileri bir şey yapamıyormuş. Bende arabayı sizden alıp üzerindeki lastikleri yandaki lastikçi a** abiden almadım dedim. Sözde lastik eksperi geldi ve oda kullanıcısı hatası dedi. Eksperin raporunu istiyorum Tüketici Hakem Heyeti için onu vermiyorlar. Avukatım ihtar hazırladı ve noterden yolladı.

Erdem 5.715 Okunma

Cevaplar

  • Erdem21 Temmuz 2017

    Görüşmeler sonucunda şikayetçi olduğum durum ile ilgili herhangi bir aksiyon alınmadığından dolayı hizmetinizin kalitesizliği ve müşteriyi hizmet anlayışınız adı altından ciddi anlamda mağdur etmeniz ve buna pişkin bir şekilde kişiyle görüşülmüştür diyebilmeniz kaliteniz gerçekten çok yakışan bir harekettir.

  • Volkswagen Temsilcisi21 Temmuz 2017

    Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn.Üstün ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön