Volkswagen 3000 Km Aracımızla Kaza Yaptılar!

Volkan M. |

Yeni kasa Volkswagen Passat 60 günlük aracımızda sunroof'dan gelen ses şikayeti ile tam 4 kere Volkswagen General Oto 4.Levent'e gittik ve 4. gittiğimizde aracımızla kaza yaptılar şimdi ne Volkswagen Genaral ne de Doğuş Oto ki çok enteresan bizim elimizden birşey gelmez dediler...

Bu şikayetin altına kesinlikle görüşüldü dediler evet görüşüldü ama elimizden bir şey gelmez diyen Doğuş Oto T**** hanımı kınamakla beraber hukuksal olarak Almanya dahil her şekilde hukuksal olarak hakkımı aramak istiyorum.

İşin enteresan tarafı araç engelli araçtır ve kardeşimizin haftada 3 gün hastaneye gitmesi gerektiğini söylediğim halde elimizden bir şey gelmez dediler. İkame araç temini bile yapmadılar.

Etiketler :

Bayi Personel Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Volkan M.
  09 Mart
  12:48

  Ne konusu ile bılgılendırdıler beni bana yedek araç bile temin etmeyen doğuş ve general otomotivi kınıyorum. benim sıfır aracım ile kaza yaptılar hiç kimse su an itibari ile hala yardımcı olmuyor Almanya dahil bütün yetkilerle iletişim haline geçmiş bulunuyorum

 • 07 Mart
  10:35

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. MENZİNCİ ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24