Volkswagen 2014 Sıfır Aldığım Polo Araç 2. Viteste Stop Etti.

Burak A. |

Balıkesir'den aldığım polo markalı araç aldığımdan beri aynı problem 2. viteste en ufak frende stop ediyor. Aldığımda Edremit ve Balıkesir merkeze götürdüm ve bunun normal olmadığını söyleyen personeller oldu fakat bir çözüm bulunamadı. Doğuş merkezinizden arandım bu modellerin maalesef böyle olduğu söylendi.

Bu devirde böyle bir problem üretici firmanın hatasıdır bana göre. 80 model murat 124'de bile bu problem yaşanmaz. Hatta 2. viteste araba yerinden bile kalkar araçla viraj alırken veya kasisten geçerken 2'den 1.vitesee almak zorunda kalıyorum. Aracı satmak istedim 3 kişi geldi bu araba bozuk dedi. Aracımın iade etmek istiyorum. Olumlu cevap alamazsam mahkemeye dava açacağım.

Etiketler :

Vites ve Kutusu Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak A.
  08 Ekim
  09:42

  Evet görüşüldü ve aracı böyle kulanmaya devam edeceksiniz denildi. Hatalı bir araç için parsoneliniz bile normal değil derken bayii normal diyor. Ben gerekli mercilere dilekçemi gönderiyorum. Ve tüm Türkiye ye bunu yaymak bugünden itibaren görevim oldu.

 • 08 Ekim
  09:07

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. A. ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24