Volkswagen 2013 Model Full Comfortline Caravella Aracımda Bluetooth Yok

Nazım S. |

Caravella Comfortline farkı dedim. Bu araçta bluetooth yok. Volkswagen teknolojiye ayak
uyduramıyor mu? Satış sonrası hizmetlerden M**** bey aradı. Bu araçlarda neden bluetooth sorumun cevabını bana mantıklı bir şekilde veremedi. Karşılaştırma olarak diğer araçlardan örnek verince bizim araçlarda da başka özellikler var diyor.

Ben zaten Volkswagen'i üstün gördüğüm için tercih etmişim. Volkswagen'in diğer araçlarından kullandık, arkadaşlarıma önerdim. M*** bey ile görüşmemizde; M**** beyin cevabı
Volkswagen'in teknolojisi gibi garip bir cevabı oldu. Almanya'yı arasanız dahi bizle görüşeceksiniz. Volkswagen'den beni soğutmadan bu işlemimi çözmeniz. Çözeceğinize de inancım var. Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu sloganınız.

Etiketler :

Ses-Müzik Sistemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nazım S.
  30 Mart
  17:58

  Aman kardeşim uzak durun bu araçlardan...

 • Nazım S.
  29 Mart
  10:09

  dün servise gittim.doguş çankaya ankara.müşteri ilişkileri ayşegül arslan hiç çözüm üretecek ve müşteri temsil edecek bir pozisyonda degil.dikkatine yener bey.woswagen ilgilileri.
  dialog iletişim görkem adlı şahıs hiç bir insanın yüzüne telefon kapatılmaz.terbiyeni takın.ahanda caravelle aracımı satıyorum.bundan sonra woswos araç almıyacagım.alacaklar iyi düşünsün.arkadaşlar.

 • Nazım S.
  11 Mart
  11:45

  doğuş oto sabırla almanya irtibat bilgilerinizi bekliyorum.

 • Nazım S.
  09 Mart
  11:48

  doguş almanya irtibat bilgilerini hala bekliyorum.sabırla.

 • Nazım S.
  22 Şubat
  15:46

  benimle görüşeniniz olmadı.eger aramak isterseniz mehmet bey ve çağrı merkezinde telefonum mevcut.yanlış bilgilendirme yapmayalım.ayrıca almanya irtibat telefonu veya e.mail adresini verirseniz iyi olur.satış sonrası hizmetlerden mehmet beyin verdigi e.mail adresine ulaşamıyoruz.

 • Nazım S.
  22 Şubat
  15:22

  beninle görüşen olmadı.eger aramak isterseniz tel sizlerde mevcut.yanlış bilgi vermeyin.

 • 22 Şubat
  13:45

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. SİVRİ ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24