Volkswagen 15000 Km'de Yolda Kaldık.

Şafak Ş. |

12.04.2015 tarihinde 2012 model Volkswagen Caddy marka servis bakımlı aracım yolda kaldı. Aracım hususi bir araç olmakla beraber henüz 15000 km dedir. 24 saat geçmesine rağmen servisten aracın sorunuyla ilgili bilgi alamadık.

Sonra aracımızın baskı balatasının bittiği hatta parça gelince başka problemlerinde çıkacağını bilgisi verildi. Servisten sadece 4 ay önce çıkmış olan bir aracın baskı balatasının bu kadar çabuk bitmesini ve servisin bu konuda bizi uyarıda bulunmamasını anlamış değilim.

Volkswagene artık güvenmiyorum. Şikayetlerimize de henüz net bir cevap verilmedi. Aracı servis de bırakıp geldik. Almanya'ya şikayette bulundum. Tüm sosyal medyada ve yasal olarak haklarımı arayacağım.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şafak Ş.
  16 Nisan
  20:46

  Gelen cevaba göre; kısaca Volkswagen kullanıcılarına ufak bir hatırlatma bulunalım. Aracınız baskı balatası her km bitebilir. Baskı balata konusunda servis sizi uyarmaz. Baskı balatanın bittiğini yolda kalınca anlıyorsunuz.

 • 15 Nisan
  10:04

  Sayın Yetkili,

  Müşterilerimizden Sn. ŞAFAK Bey ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24