Voitbayi.com Voit'in Yetkili Servis Sorunu!

Şafak C. |

Eliptik bisikletimin pedal kısmındaki mili değiştirmek gerekiyormuş dendi ve 4-5 içinde getireceklerini söyledi Antalya Voit yetkili servisi. Bu parçanın gelmesi 10 günü buldu. 5. günün sonunda aradığımda siz aramayın biz ararız dendi!

Allah razı olsun 10 gün sonra aradılar. Sabah 10:00 için randevu verdiler. İşimi gücümü bıraktım evde adamları bekliyorum, hala yoklar. Aradığımda arkadaşlar yanlış anlamış başka bir yerdeler 12:00-13:00 gibi gelecekler dendi. Bu ne ciddiyetsizlik bu ne gayrı-profesyonel yaklaşımdır acaba? Bundan sonra ne Voit markasını alırım ne İnterspordan alışveriş yaparım...

Etiketler :

Garanti İşlemleri Yetkili Servis Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Ağustos
  17:17

  Değerli müşterimiz,
  Öncelikle firmamızın ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Cihazınızda oluşan arıza ile ilgili yedek parça İstanbul merkez TS 'den Antalya 'ya gönderilmiş 20.08.2014 Çarşamba günü saat 12:00 - 13:00 aralığında da cihazınıza takılarak faal hale getirilmişti.
  Talebiniz üzerine cihazınızı tekrar kontrol etmek üzere yetkili servisimiz yarın saat 16:00 - 17:00 aralığında tekrar adresinize gelecektir.
  Sağlıklı günler dileriz
  Ahmet KALAYOĞLU
  Teknik Müdür