Vodafone'un Yedek Paketi Yurt Dışını Kapsamıyormuş!

Hüseyin S. |

536699**** nolu Vodafone hattımızda 500 dakika her yöne(yurt dışı dahil) kullanmaktayız. Dakikalarınızın %80 bitti diye mesaj geldi bende müşteri hizmetlerini aradım 75 dakika (5 TL) yedek paket satın aldım. Bu gün faturam geldi 77. 80 TL müşteri hizmetlerini aradığımda yedek paket yurt dışını kapsamıyormuş. O yüzden 24. 5 TL yurt dışı konuşma çıkmış faturaya.

Ben yedek paketi %80'de iken aldım. Neden dakikalar bitene kadar beklediler? Hemen yedek paket devrede olsaydı. Bende %20'lik kalan ile yurt dışı konuşurdum. İki katı fatura gelmezdi.İçinde yurt dışı olan pakete yedek alıyorsam yedek da aynı özellikleri taşıması lazım taşımıyorsa zaten yedek değildir.

Etiketler :

Paket-Tarife Aşımı Yurtdışı Görüşme Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin S.
  07 Ekim
  15:56

  Yurt dışında aradığım aynı gsm,Mecbur kalmasam başka gsm ye geçerim

 • 04 Ekim
  16:11

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,

  Yedek Paket, mevcut kullandığınız tarifeye ait dakikalarınız bittikten sonra devreye girer. Yedek Paket’iniz fatura kesim tarihinde sonlandırılır ve bir sonraki dönem için yenilenmez.
  Paket dahilinde görüşme hakkı sadece yurtiçindeki aramalarda geçerli olup, yurtdışında veya KKTC'de Roaming halindeyken yapılan aramalar hariçtir.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.