18 Eylül 2013

Vodafone'un Yanlış Kestiği Fatura Mağdur Etti!

Vodafone hakkımda 98.10 TL fatura kesmiş olup kesilen bu fatura şahsıma ait olmayıp Vodafone müşteri hizmetlerini aradığımda 52 TL'lik mms atıldığı bunları tamamiyle bir yanlıştan kaynaklandığı anlaşılmış olup hakkımda Vodafone tarafından verilen bu fatura beni mağdur etmiş etmiştir. Acele olarak düzeltilmesini önemle rica ederim.

Yunus 36 Okunma

Cevaplar

  • Yunus 10 Aralık 2013

    Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş olarak mağduriyetim ile ilgili olarak 20.09.2013 tarihinde tarafıma dönüş yapılarak bilgi alışverişi yapıldığı belirtilmiş isede; 98,10 TL lik faturanın şahsıma ait olmadığını 52 TL lik mms atmadığımı bu işte bir yanlışlık olduğunu bu kadar çok telefon kullanan birisi olmadığımı kaç kez dile getirdim. Mağduriyetim giderilmediği gibi haksız olarak alınan ücretten dolayı operatörümü bile değiştirdim. 52 TLlik mms çekmek nedemek ya aklım almıyor. Haksız olarak tarafıma ibraz edilen fatura incelenerek, mağduriyetimin giderilmesini ve haksız bedel kısmının tarafıma iadesini talep etmekteyim. Vodafone gibi büyük bir firmanın beni mağdur etmeyeceğini düşünmekteyim. Saygılarımla..

  • Vodafone Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 20.09.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön