29 Kasım 2013

Vodafone'un Taahhüt Sorunu Bıktırdı!

Temmuz 2011'de Nokia X3-02 adlı cihazı 24 ay taahhütle aylık 10 tl taksitle aldım. Fakat ilk faturadan itibaren 20 tl olarak geçti faturama. 1,5 sene bunu düzeltmeye çalıştım Vodafone müşteri hizmetleriyle ama olmadı. Sonra buraya yazdım ve sorun çözüldü. Yanlış kampanyaya girişim yapılmış, o kampanyadan çıkarıldım ve doğru olan kampanyaya girişim yapıldı, fazla ödediklerim iade edildi.

Temmuz 2013'te taahhütüm bitmesine rağmen bu aya kadar her ay hala 10 tl telefon ücreti faturama yansıtılmaya devam edildi. Fatura itirazı yaparak geri aldım. En son ekim faturama 10 tl yansıdı ve 3 kasım da itiraz ettim. 28'i oldu ama hala çözülmedi sorun. Artık bu sorundan komple kurtulmak istiyorum.

Sinan 21 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 17.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Sinan02 Aralık 2013

    Daha bir çözüm üretilmedi. Çözüldüyse de bana bildirilmedi.

  • Vodafone Temsilcisi30 Kasım 2013

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön